23.10.2023 | 16:42

На Cумщині ще 12 позитивних рішень про надання мікрогранту ухвалено Державним центром зайнятості. Це підсумки реалізації cімнадцятої хвилі урядового проєкту «єРобота» за програмою «Власна справа».
Загалом з 1 січня цього року в області отримано 173 позитивних рішення. Схвалені бізнес-проєкти передбачають створення 334 робочих місць.
За видами діяльності найбільша кількість позитивних рішень в оптовій торгівлі, переробній промисловості, тимчасовому розміщенні й організації харчування, охороні здоров’я, сільському господарстві, будівництві, освіті.
Прийом нових заявок на отримання мікрогрантів триває.
За програмою «Власна справа» можна отримати мікрогрант на старт або розвиток бізнесу від 50 до 250 тис. грн. Обов'язковою умовою є створення 1-2 і більше робочих місць залежно від суми мікрогранту. Отримати мікрогрант можуть як чинні підприємці, так і люди, які не мають такого досвіду. Після перевірки наданих документів, оцінки бізнес-плану та кредитної історії заявника йому потрібно пройти співбесіду з фахівцями Сумського обласного центру зайнятості. Рішення про надання мікрогранту чи відмову ухвалює Державний центр зайнятості.
Ознайомитися з Порядком надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу можна за посиланням 
Подати заявку на участь у проєкті «єРобота» та бізнес-план можна через портал Дія за посиланням