19.09.2023 | 13:22

Внутрішньо переміщені особи мають можливість отримати ваучер на професійне навчання за сприяння служби зайнятості.

Такою можливістю з початку 2023 року вже скористалися 47 внутрішньо переміщених осіб. 33 з них пройшли перепідготовку та здобули робітничі професії: тракториста-машиніста, маляра, верстатника широкого профілю, бджоляра, кухаря, водія автотранспортних засобів.

Професійне навчання організовують на замовлення роботодавця, самозайнятості, провадження підприємницької діяльності. Навчання клієнтів служби зайнятості здійснюється в закладах вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти, зокрема в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання (далі - заклад освіти), безпосередньо в роботодавців-замовників кадрів за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Якщо ви теж шукаєте роботу, але хочете спробувати себе в суміжній сфері діяльності, або ж підвищити кваліфікацію, звертайтеся до найближчого центру зайнятості і вам обов’язково допоможуть!