18.09.2023 | 12:29

Григорій Аллахвердян у минулому мешканець міста Донецьк. У зв’язку із активними бойовими діями чоловік переїхав на Сумщину та отримав статус внутрішньо переміщеної особи.

Григорій завжди мріяв відкрити свій масажний салон, найняти працівників з досвідом на різні типи масажу та допомагати людям відновлюватись після травм. Складні випробування не дали чоловіку опустити руки і він почав думати, як далі реалізувати свої плани у нових обставинах.

Для реалізації планів Григорій скористався урядовим проєктом «єРобота» за програмою «Власна справа». Наступним кроком була розробка бізнес-плану та успішна співбесіда, а згодом – отримання позитивного рішення Державного центру зайнятості на отримання коштів мікрогранту.

Відкривши масажний салон, Григорій Аллахвердян мріє зробити все можливе, щоб клієнт пішов із вирішеною проблемою та усмішкою на обличчі.

Ознайомитися з Порядком надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу можна за посиланням 

Подати заявку на участь у проєкті «єРобота» та бізнес-план можна через портал Дія 

Детальну консультацію можна отримати за телефоном: 050 3055312. Телефонуйте з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 15.00 або пишіть на електронну адресу: pochoma-irina@socz.gov.ua