29.11.2022 | 11:38

Сумська обласна служба зайнятості із самого початку повномасштабного вторгнення рашистів активно підтримує українських бійців на фронті.

Минулих вихідних, приміром, з ініціативи колективу та директора Краснопільської філії обласного центру зайнятості Галини Акименко разом із місцевою громадою урочища Клинки заготовляли калину, вирощену на присадибних ділянках, купили мед, цукор, розфасували продукцію в спеціально придбану тару, напекли смаколиків.

На передову вже готові ящики з 50 літрами меду, медової суміші з імбиром і лимоном, майже 100 л запашного цілющого калинового сиропу, домашні пиріжки та піци.

Спеціалісти служби зайнятості з 24 лютого цього року зібрали для ЗСУ та тероборони сотні тисяч гривень, сотні комплектів теплого верхнього одягу, військового взуття, постільної білизни, шкарпеток, для військового шпиталю придбані стаціонарні морозильні камери, електротовари тощо.

За словами директора обласного центру зайнятості Володимира Підлісного, у ці дні продовжується збір коштів на придбання коптерів, тепловізорів, автомобілів, амуніції, ліків в благодійні фонди Сергія Притули та Маркуса Фундейшина. Фахівці служби зайнятості Сумщини щедро діляться із захисниками засобами гігієни, теплими ковдрами, куртками, цигарками, кавою, цукром, чаєм, печивом, власноруч вирощеною городиною, домашньою консервацією.

Більшість працівників служби зайнятості у позаробочий час плетуть маскувальні сітки, доставляють для цього тканини, виготовляють «буржуйки», окопні свічки, займаються волонтерством.

Консультації з питань пошуку роботи, реєстрації в службі зайнятості, отримання статусу безробітного ви можете отримати на нашому Telegram-каналі за посиланням: https://t.me/+Jis40eOnV-JjNjUy

Також з нагальних питань звертайтеся на гарячу лінію Сумського обласного центру зайнятості: 093 276 39 66; 096 109 08 37; 067 698 29 58; 095 337 41 10.