12.10.2021 | 15:15

З метою ознайомлення майбутніх випускників навчального закладу з сучасними підходами до професійного самовизначення та побудови професійного майбутнього протягом тижня в приміщенні Ямпільської районної філії Сумського обласного центру зайнятості проходили групові консультації із застосуванням психодіагностики. Учні 9 класу Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Ямпільської селищної ради мали змогу отримати професійну консультацію з професійного самовизначення та пройти онлайн тестування.

Фахівчиня служби зайнятості Тетяна Покотило розповіла учням про формулу вибору професії «Хочу-Можу-Треба», презентувала учням профорієнтаційну платформу «Моя професія: консультаційна мережа», на базі якої проходили тестування учні.

Школярі активно долучались до обговорення, демонстрували обізнаність у професіях та у сферах їх застосування. Обговорювали практичні кроки до зваженого рішення, типові помилки при виборі професії, фактори, які впливають на цей вибір.

Проведення таких заходів мотивує молодь до усвідомленого професійного самовизначення, допомагає їм правильно зорієнтуватися і визначитись із професійним майбутнім.