12.09.2019 | 14:56

11 вересня відбулась робоча зустріч фахівця відділу взаємодії з роботодавцями Шосткинської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості Юрія Рубцова з працівниками Миронівської сільської ради.

В ході зустрічі були обговорені питання щодо зайнятості сільського населення, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, професійного навчання громадян, у тому числі за сприяння служби зайнятості, розвитку підприємницької ініціативи серед сельчан та надання соціальних послуг населенню безпосередньо на території громади.

Одним із актуальних питань, яке обговорювалось під час зустрічі, було питання щодо легалізації зайнятості населення громади. Було відзначено, що саме легалізація робочих місць та підвищення рівня заробітної плати є підґрунтям для поліпшення добробуту населення.

Юрій Рубцов наголосив, що служба зайнятості є сервісною установою, яка виконує соціальну функцію, надаючи допомогу людям і завжди відкрита до співпраці. На сьогодні служба зайнятості пропонує широкий спектр послуг щодо підбору персоналу, запроваджуються нові механізми самопрезентації як роботодавців, так і шукачів роботи, в режимі онлайн.