11.09.2019 | 11:10

Конотопський міськрайцентр зайнятості активно продовжує співпрацю з об'єднаними територіальними громадами. Так, 10 вересня, в рамках виїзної акції до об'єднаної територіальної громади відбулася робоча зустріч фахівців Конотопського міськрайцентру зайнятості з головою Бочечківської об'єднаної територіальної громади Світланою Граченко, представниками відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Бочечківської сільської ради та мешканцями громади.

Під час зустрічі директор центру зайнятості Геннадій Толкачов проінформував про послуги служби зайнятості для безробітних та роботодавців, ознайомив з новими онлайн-технологіями та електронними сервісами служби зайнятості.

Було обговорено перспективи розвитку громади, можливості створення нових робочих місць, питання сприяння розвитку малого підприємництва на селі, легалізації зайнятості, організацію громадських робіт тощо.

Також представники міськрайцентру зайнятості відвідали соціально значущій об'єкт, на якому проводяться громадські роботи – палац та парк княгині Львової, де зустрілися з безробітними, які залучені до участі в роботах, пов'язаних з відновленням цієї пам'ятки архітектури.