09.07.2019 | 12:04

Саме цей проект  надав унікальну можливість 18 учасникам бойових дій  Сумщини взяти участь у триденному заході   у місті Харкові, який реалізовувався  Всеукраїнською громадською організацією «Обє’днання дружин і матерів бійців учасників АТО», за фінансової підтримки Міністерства соціальної політики України.  

2-4 липня 2019 року ветерани Сумського регіону мали чудову можливість   поспілкуватися з топовими роботодавцями українського ринку та пройти перше інтерв'ю. Учасники відвідували мотивуючі лекції від успішних ветеранів, проходили профорієнтацію, готувалися до співбесіди та отримували навички комунікації з роботодавцями, підвищували свій рівень конкурентоспроможності на ринку праці.  Було відпрацьовано навички комунікації, самопрезентації, аналізу ситуацій, що пов’язані з працевлаштуванням.   20 роботодавців Харкова, презентували присутнім діяльність своїх компаній, підприємств, ознайомили з вакансіями.

 Ветеранам пропонувалось працевлаштування за різноманітними вакансіями: водій, електрогазозварник, поліцейський, стрілець, фельдшер, штукатур, спеціаліст прикордонної служби, машиніст, страховий агент, охоронник, слюсар, електромонтер, інженер, машиніст крана, продавець, інспектор відділу охорони, начальник їдальні, інспектор-кінолог тощо.

Учасники заходу проходили інтерв'ю, співбесіду з роботодавцем, залишили свої резюме, обмінялися контактами та домовились про подальші зустрічі вже безпосередньо на підприємствах. Всі залишилися задоволені: і ветерани, і роботодавці. Одні підвищили свою обізнаність з приводу можливостей працевлаштування, інші - отримали надію знайти гарних працівників.

За результатами триденного заходу в рамках проекту «Ветерани: від діалогу до працевлаштування» у Харкові, 4 липня відбувся круглий стіл за участю представників Харківського обласного центру зайнятостіСумського обласного центру  зайнятостіМіністерства у справах ветеранівOSCE Special Monitoring Mission to Ukraine   ОБСЄ Спеціальна Моніторингова Місія в УкраїниFreedom AREA, ГО “Ветерани АТО та Патріоти України” міста Харкова,  ГО “Спроможні бути разом”, ГО “Ветерани АТО Немишлянського району", працедавців ПриватБанку, Укрзалізниці та ветеранів-учасників.

Підсумком заходу  стало обговорення найбільш болючих питань сьогодення ветеранів АТО, шляхи їх вирішення, співпраця влади та громади.