Навчання на замовлення роботодавців

             З 07 лютого - підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення за напрямом «Охорона праці та дотримання безпечного ведення робіт в сільському господарстві» на замовлення роботодавців: ТОВ Агрофірма "Берегиня-Агро», "СТОВ "Думівське", ФГ "Злак", ТОВ "Агрофірма Родючість, "ФГ "Прикордонне Плюс". Навчання здійснюватиме ДНЗ "Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості" у смт. Краснопілля. Термін навчання складає 40 годин.

           З 07 лютого - підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення за напрямом «Охорона праці та дотримання безпечного ведення робіт в сільському господарстві» на замовлення роботодавців: ФГ "Здольщина", ФГ «Успенське 1", СФГ "Діброва",  СФГ "Рябоконь", СФГ "Урожайне". Навчання здійснюватиме ДНЗ "Сумський центр професійно-технічної  освіти державної служби зайнятості" у м. Буринь. Термін навчання складає 40 годин.

          З 09 лютого - підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення за напрямом «Охорона праці та дотримання безпечного ведення робіт в сільському господарстві» на замовлення роботодавців: Філія "Жовтневе", ТОВ «АГРО-ПОЛІС», Філія "Дептівка". Навчання здійснюватиме ДНЗ "Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості" у м. Конотоп. Термін навчання складає 40 годин.

          З 12 лютого - підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення за  напрямом «Охорона праці та дотримання безпечного ведення робіт в сільському господарстві» на замовлення роботодавців: Філія "Маршали", ТОВ "АГРО-ПОЛІС", Філія "Курмани". Навчання здійснюватиме ДНЗ "Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості" у смт. Недригайлів. Термін навчання складає 40 годин.

          З 12 лютого - підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення за напрямом «Охорона праці та дотримання безпечного ведення робіт в сільському господарстві» на замовлення роботодавців: ППФ «Агрохімпромцентр», ТОВ «Агріфас», ФГ «Князівське», ТОВ «Урожайна країна», БФДП «Укрліктрави», ПС «Зоря». Навчання здійснюватиме ДНЗ "Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості" у м. Білопілля. Термін навчання складає 40 годин.

Анонс/Подія: 
Анонс події