18 жовтня, відбудеться урочисте відкриття Центру сприяння розвитку об’єднаних територіальних громад Державної служби зайнятості у Сумській області на базі навчального відділення Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» в с. Хоружівка Недригайлівського району

З ініціативи керівника Державної служби зайнятості, Заслуженого працівника соціальної сфери, кавалера ордена «За заслуги» третього ступеня Валерія Ярошенка, за підтримки голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочка на Сумщині створений  потрібний, наближений до людей навчальний заклад: Центр сприяння розвитку об’єднаних територіальних громад Державної служби зайнятості у Сумській області на базі навчального відділення Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» в с. Хоружівка Недригайлівського району.

Активну участь у створенні Центру брала обласна та районна влада, роботодавці, соціальні партнери. До упорядкування прилеглої території долучилася Недригайлівська районна філія Сумського обласного центру зайнятості, направивши безробітних, що стоять на обліку у районній філії й залучені до проведення громадських робіт, які й перетворили колишні руїни у оазис краси.

Перша в Україні модель центру передбачає надання широкого спектру послуг ОТГ: від навчання керівного складу та спеціалістів за напрямками життєдіяльності громади до ведення ефективної самозайнятості.

 

 

Анонс/Подія: 
Анонс події