Народився 23 грудня 1956 року в с. Штепівка Лебединського району. У 1974, після закінчення десятирічки, вступив на факультет фізичного виховання Черкаського педагогічного інституту. У 1978 працював тренером дитячо-юнацької спортивної школи у Лубнах, що на Полтавщині.

Проходив службу в армії, капітан запасу. Працював інструктором, завідуючим відділом облради спортивного товариства «Авангард», головою комітету по фізичній культурі та спорту при Зарічному райвиконкомі м. Суми, інструктором відділу пропаганди і агітації райкому партії.

1987 року обраний заступником голови облради ДСТ профспілок, працював викладачем кафедри теорії та методики фізичної культури Сумського педінституту. З вересня 1988-го - аспірант Київського інституту фізичної культури, у 1992 захистив дисертацію з проблем управління соціальними процесами. Кандидат педагогічних наук. Автор (співавтор) науково-популярних видань «Анатолій Єпіфанов: слова і дії» (1996), «Лицарі бігової доріжки. Нариси про видатних спортсменів Сумщини» (2011), «Парадигма соціального виховання майбутнього вчителя фізичної культури» (2011), «Легка атлетика від олімпійського чемпіона Володимира Голубничого» (2016).

З 1994 очолює інформаційно-аналітичний відділ: спочатку - виконкому облради, згодом -  облдержадміністрації. З лютого 1997 – заступник голови облдержадміністрації. З травня 2000 – доцент Сумського державного педагогічного університету ім. Макаренка. З 1995 -  член спілки журналістів України, у  грудні 1998 обраний членом-кореспондентом Міжнародної кадрової академії.

З червня 2000 року очолює Сумський обласний центр зайнятості.

За вагомий внесок у виконання завдань, пов’язаних з реалізацією державної політики зайнятості, соціального захисту населення від безробіття нагороджений Почесною грамотою Міністерства праці та соціальної політики України з врученням нагрудного знаку (2004); Грамотою Верховної Ради України (2006). Присвоєно почесне звання «Заслужений працівник соціальної сфери України» (2016).